اخبار
 انتشار: 01 آذر 1399
   مشاهده: 140

  بازسازی منزل یکی از شهروندان مستضعف از سوی گروه جهادی شهید محمد عقبا سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ گروه جهادی شهید محمد عقبا سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز هفته گذشته در اقدامی جهادی یکی از منازل شهروندان بی بضاعت منطقه هفت محله منبع آب را تعمیر و بازسازی نمود.

    صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: همانطور که خداوند متعال در کتاب خود می فرمایند "تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرّ" (واجب است که در کارهاى خیر به یکدیگر کمک کنید) گروه جهادی شهید محمد عقبا این سازمان با همکاری سازمان بسیج شهرداری اهواز اقدام به بازسازی منزل یکی از شهروندان مستضعف محله منبع آب نمود.
وی با اشاره به اینکه این اقدام با همکاری قرارگاه جهادی نبی اکرم (ص) و سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان صورت گرفت، افزود: منازلی که نیاز به بازسازی و مرمت داشتند از سوی پایگاه بسیج مسجد انقلاب مهدی (عج) محله منبع آب شناسایی و به گروه های جهادی شهرداری اهواز معرفی شدند.
عبدالهی با ذکر اینکه کارکنان بسیجی این سازمان با روحیه مضاعف و تعهد به شهروندان در این راه گام برداشته اند، خاطرنشان کرد: عملیات بازسازی منزل شهروند اهوازی به مدت سه روز از مورخ 26 آبان ماه لغایت 28 آبان ماه ادامه داشت.
در پایان شایان ذکر است جناب سرهنگ نادری یک از فرماندهان سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان و برادر پاسدار احمد حاتمی نیز از عملیات بازسازی گروه جهادی شهید محمد عقبا بازدید بعمل آوردند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها