اخبار
 انتشار: 01 آذر 1399
   مشاهده: 30

  13 عملیات مهار آتش و امداد و نجات توسط آتش نشانان انجام شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان 13 عملیات مهار آتش و امداد و نجات را در24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان داشت: بیست و نهم آبان ماه سال جاری ساعت 18 دقیقه بامداد با اعلام آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه کیانپارس خیابان پهلوان غربی آتش نشانان با امکانات و تجهیزات لازم راهی محل حادثه شدند و زبانه های آتش را پیش از سرایت به اطراف مهار و خاموش کردند.
وی به اعزام آتش نشانان در کوی جواهری ساعت 6 و 27 دقیقه اشاره و تصریح کرد: زبانه های حریق منزل مسکونی که بر اثر بی احتیاطی ساکنان در روشن گذاشتن شعله اجاق گاز منجر به دود گرفتگی منزل و مصدومیت2 نفر از ساکنین شده بود توسط آتش نشانان با استفاده از لوله های آبرسان مهار شد.
قنبری در ادامه اذعان داشت: آتش نشانان در حادثه نشت کپسول گاز درون انباری منزل مسکونی در کوی نبوت خیابان مطهر 6 ساعت 11 و 6 دقیقه با حضور به موقع و ایمن سازی محل حادثه و رفع نشت گاز از بروز آتش سوزی جلوگیری کردند. ضمن اینکه آتش نشانان آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه کیانپارس خیابان 15 غربی ساعت 11 و33 دقیقه که به علت اتصال فن هود آشپزخانه رخ داده بود و همچنین حریق آبگرمکن منزل مسکونی در منطقه کمپلو جنوبی بین ناصر خسرو و شیخ بها ساعت 11 و34 دقیقه و حریق اتاقک چوبی پل طبیعت در جاده ساحلی غربی ساعت 15 و 25 دقیقه را با تلاش همه جانبه مهار کردند.
وی با بیان مهار آتش سوزی  یک دستگاه خودرو پراید توسط آتش نشان در مسیر فلکه بیمارستان امیر المومنین ساعت 16 و 29 دقیقه به علت اتصال سیم کشی برق خودرو اعلام کرد: در حادثه مشابه دیگری یک دستگاه خودرو پراید در مسیر بلوار آیت اله بهبهانی نبش جمهوری ساعت 19و 54 دقیقه به علت نشت بنزین دچار حریق شد و شعله های حریق توسط آتش نشانان با ایمن سازی و استفاده از تجهیزات خاموش کننده مهار شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به رها سازی گربه ای که درون موتور خودرو در منطقه 24 متری خیابان غفاری گرفتار شده بود توسط آتش نشانان اشاره کرد و بیان داشت: آتش نشانان در عملیات نجات افرادگرفتار در کابین آسانسور در مناطق چهار راه زند خیابان هلالی ، بهزاد شهر خیابان قیصر امین پور، نادری خیابان کتانباف ساختمان پزشکی و عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی در منطقه گلستان خیابان دی هفت شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها