اخبار
 انتشار: 01 آذر 1399
   مشاهده: 35

  آماده باش نیروهای منطقه 3 شهرداری برای مقابله با آبگرفتگی معابر

مدیر منطقه 3 شهرداری اهواز ، از آمادگی کامل نیروها و گروه عملیاتی منطقه برای مقابله با آبگرفتگی های احتمالی همزمان با بارش های جدید خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ، شاهین زاده در این خصوص گفت : با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی سازمان هواشناسی و استانداری و همچنین تاکید شهردار اهواز برای آماده باش کامل در بارندگی رحمت الهی پیش رو ، این منطقه از شهرداری اقدامات لازم برای حضور نیروها و دستگاه ها را در زمان آبگرفتگی سطحی به انجام رسانده است .
وی گفت : با هماهنگی های انجام شده تمهیدات لازم برای دفع و هدایت آبهای سطحی ، جمع آوری آبها توسط پمپ های خودمکش ، تعمیرات و به روزرسانی وضعیت پمپ ها و سپتیک در اختیار منطقه ، هماهنگی های لازم با عوامل شرکت و آب و فاضلاب ، برنامه ریزی برای تقسیم کار و حضور افراد و ... از جمله اقداماتی است که برای مدیریت آبگرفتگی های احتمالی صورت گرفته است .
شاهین زاده تاکید کرد : علاوه بر این طی هفته و روزهای گذشته نیز کار پاکسازی جوی ها و کانال های روباز از شاخ و برگ درختان ، لایروبی و بازکردن مسیر آبهای سطحی نیز صورت گرفته است تا بتوانیم در بارندگی پیش رو ، با خدمات رسانی بهتر شاهد کمترین آبگرفتگی و باز شدن به موقع مسیرها و معابر باشیم

نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها