اخبار
 انتشار: 08 آذر 1399
   مشاهده: 199

  پیام شهردار اهواز در پی ترور دانشمند برجسته ی کشور دکتر محسن فخری زاده

     موسی شاعری شهردار اهواز با صدور بیانیه ای اقدام کوردلانه دشمنان نظام و انقلاب را در ترور دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع محکوم کرد و شهادت این دانشمند برجسته را تسلیت گفت.
متن پیام شهردار اهواز به شرح ذیل است:
اقدام مذبوحانه و ددمنشانه دشمن و ایادی استکبار در به شهادت رساندن دانشمند هسته ای برجسته ی کشور که به هیچ قاعده ی بشری پایبند نیستند، ملت بزرگ ایران را از مسیر حق طلبی و آزادیخواهی دور نمی کند و عزم و اراده ملی را در راه رسیدن به آرمانهای بزرگ انقلاب و اسلام جزم می کند.

دشمن بداند این سرزمین سرشار از عالمان و دانشمندانی است که در راه سربلندی کشور از جان مایه می گذارند و هیچ تهدیدی آنها را از هدف متعالی شان که همانا عزت اسلام و ایران است باز نمی دارد.

امروز هر ایرانی لشکری شهادت طلب است که اجازه نخواهد داد خون فرزندانش پایمال شود و در این مسیر با اقتدا به رهبر بزرگ خود سید علی خامنه ای مقتدرانه به سوی افتخار و محو مستکبرین در سراسر جهان بویژه اسرائیل غاصب پیش می رود.

اینجانب ترور وحشیانه فرمانده برنامه های راهبردی کشور و دانشمند برجسته ایرانی دکتر محسن فخری زاده را محکوم کرده و شهادت این بزرگمرد را صمیمانه به محضر رهبر انقلاب، ملت بزرگ ایران و خانواده آن شهید تسلیت عرض می کنم.
روحشان شاد، راهشان پر رهرو باد.

 **موسی شاعری* 
 *شهردار اهواز**

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها