اخبار
 انتشار: 12 آذر 1399
   مشاهده: 79

  اجرای عملیات گودبرداری جهت لوله گذاری دفع آبهای سطحی در منطقه 3

     پروژه لوله گذاری دفع آبهای سطحی در مقطع خیابان زاویه کوی ملیراه ، با اجرای عملیات حفاری و گودبرداری طول مسیر در حال اجراست .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ، شهرام شاهین زاده مدیر منطقه با بیان این خبر گفت : این پروژه برای خیابان زاویه کوی ملیراه حد فاصل خیابان فردوسی به طول 924 متر به سمت رودخانه در نظر گرفته شده است و با توجه به مشکل اساسی آبگرفتگی این نقطه در زمان بارندگی ، امیدواریم با این اقدام بخش عمده از آبگرفتگی های سطحی میدان ملیراه به سمت خیابان زاویه مرتفع شود .
وی افزود : با این وجود طی بارش روزهای اخیر و تجمع بخش عظیم آب در این نقطه ، با اقدام فوری و ضربتی عوامل شهرداری منطقه 3 و پس از مدت زمان کوتاهی آبهای سطحی این نقطه جمع آوری و مسیر بازگشایی شد .
شاهین زاده عنوان کرد : خوشبختانه در بارندگی امسال با هماهنگی و اجرای کار جمعی و تلاش تمامی همکاران زحمتکش در حوزه خدماتی و اجرائی آبگرفتگی های سطحی اکثر نقاط بحرانی و آبگیر سطح منطقه در کوتاهترین زمان ممکن برطرف شد تا تردد شهروندان محترم روانتر صورت پذیرد .
'گفتنی است کار شستشوی جداول ، پاکسازی مسیرها ، زباله گیری و جمع آوری گل و لای از معابر نیز توسط عوامل زحمتکش خدماتی در حال انجام است .
 

نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها