اخبار
 انتشار: 12 آذر 1399
   مشاهده: 128

  اجرای عملیات دفع آبهای سطحی با لوله گذاری باند کندرو بلوار سردار هاشمی

مدیر منطقه ۸ از انجام عملیات هدایت آبهای سطحی در باند کندرو بلوار سردار هاشمی جنب پل مدافع حرم به متراژ ۱۰ متر خبر داد .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، ذبیح اله خدامرادی مدیر منطقه ۸ گفت : عملیات هدایت آبهای سطحی در حال انجام است ، هدایت آبهای سطحی یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری است و هر ساله با توجه به فرارسیدن فصل بارش برخی معابر محدوده منطقه ۸ بر اثر بارندگی های شدید دچار آبگرفتگی می شود .
وی افزود : آبگرفتگی معابر مشکلات جدی را در زمینه تردد وسایل نقلیه و عبور و مرور شهروندان ایجاد نموده از این رو شهرداری نقاط بحرانی را شناسایی و عملیات هدایت آبهای سطحی در این نقاط را در دستور کار قرار داده است .

وی بیان کرد : باند کندرو بلوار سردار هاشمی جنب پل مدافعان حرم از جمله این نقاط بحرانی می باشد که با شروع فصل بارندگی شاهد آبگرفتگی و جمع شدن آبهای سطحی در سطح مسیر و بروز مشکلات جدی در تردد عابران و وسایل نقلیه می شود .

خدامرادی خاطرنشان کرد : طول مسیر لوله گذاری ۱۰ متر و با بکارگیری لوله پلی اتیلن ۱۲ اینچ در انتهای بلوار دانش ، باند کندرو سردار هاشمی جنب پل مدافعان حرم می باشد .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها