اخبار
 انتشار: 25 آذر 1399
   مشاهده: 164

  بازدید مطالبه گران از کارگاه بازسازی اتوبوسهای سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز : گروهی از مطالبه گران بهمراه مهندس ایزدی به صورت سرزده از کارگاه بازسازی اتوبوس های شهری اهواز بازدید کردند.

      صبح روز سه شنبه ۲۵ آذر ماه گروهی از فعالان اجتماعی و دلسوزان شهر اهواز بهمراه ایزدی عضو محترم شورای اسلامی شهر به منظور بازدید از نحوه فعالیت های ناوگان حمل و نقل عمومی، وارد کارگاه بازسازی سازمان اتوبوسرانی شدند .
کوروش سبزعلی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی در جمع مطالبه گران خاطرنشان کرد: در فاز اول ۲۵ دستگاه اتوبوس فرسوده به صورت کامل بازسازی و در ابتدای شهریورماه وارد چرخه حمل و نقل شده و هم اکنون در فاز دوم ۳۵ دستگاه دیگر در حال بازسازی میباشد.
سبزعلی به سرویس دهی در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکلات متعدد همچون بیماری کرونا ، مشکلات اقتصادی و گرانی های به وجود آمده در بحث قطعات و تجهیزات ولی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز به همت شهردار محترم همچنان به خدمتگزاری مشغول است و بازسازی اتوبوس های فرسوده همچنان باقدرت و قوت بیشتر در حال انجام است.
محمدرضا ایزدی در ادامه افزود: حضور و بازدید فعالان اجتماعی می تواند در ارائه نظرات، پیشنهادات ، مطالبه گری ها و بازگویی وقایع موثر و در نظر و بینش آن‌ها تأثیر بگذارد و به حقایقی که هست بیشتر پی ببرند و تصمیم‌گیری و انتقاد و اعلام نظر دقیق‌تری داشته باشند .
ایزدی با اعلام این مطلب که در اهواز نیاز به اتوبوسهای بیشتری داریم تصریح کرد: اینگونه کارگاه بازسازی و راه اندازی تجهیزات در این سطح پیشرفته و با تکیه بر توان جوانان درون سازمانی، برای اولین بار در اهواز به وجود آمده و در طول عمر ۹۰ ساله شهرداری اهواز این اتفاق خوب با حضور مهندس سبزعلی و همکارانشان اتفاق افتاده است.
در پایان هر یک از این عزیزان اقدام به بیان دیدگاه ها ، نقطه نظرات و سئوالات خود کردند و سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی با توجه به هر موضوع ، به پاسخگویی پرداختند.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها