اخبار
 انتشار: 03 دی 1399
   مشاهده: 144

  مدیر عامل سازمان پارکها خبر داد؛ تولید 400 هزار نشاء گل های فصلی پاییزه و زمستانه

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تولید حدود 400 هزار نشاء پاییزه و زمستانه توسط نهالستان این سازمان خبر داد.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: سازمان پارکها در اقدامی جهادی در مساحتی حدود هشت هزار متر مربع از نهالستان این سازمان اقدام به تولید حدود 400 هزار اصله نشاء و گل فصلی نموده است.
صالح عبدالهی با بیان اینکه این تعداد محدود به سازمان پارکها نمی باشد، عنوان کرد: این 400 هزار نشاء از سوی نهالستان سازمان پارکها تولید و در اختیار مناطق هشتگانه قرار گرفته است و البته مناطق نیز خود اقدام به خرید و کاشت گل های فصلی پاییزه و زمستانه نموده اند.
وی با اشاره به انواع نشاء های موجود در نهالستان این مجموعه، افزود: نشاء گل فصلی لادن، همیشه بهار، جعفری، گازانیا، اطلسی، قرانفل، کوکب، الیسوم گلدانی و لاله عباسی کیسه ایی از نمونه نشاء های تولیدی نهالستان سازمان پارکها می باشند.
عبدالهی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه حرکت خوبی از سوی مناطق جهت کاشت گل های فصلی صورت گرفته است و این سازمان نیز با عنایت به نقش راهبردی و استراتژیک خود در حوزه فضای سبز شهری، نظارت دقیقی بر روند کاشت نشاء و گل های فصلی و کیفیت آنها در مناطق هشتگانه خواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها