اخبار
 انتشار: 06 دی 1399
   مشاهده: 107

  از سوی گروه جهادی شهید محمد عقبا صورت گرفت؛ بازسازی یک باب منزل در منطقه چهارصد دستگاه اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ هفته گذشته گروه جهادی شهید محمد عقبا سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اقدام به ترمیم و بازسازی یک باب منزل در منطقه چهارصد دستگاه اهواز کرد.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: در راستای دستور شهردار اهواز جهت رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار، گروه جهادی شهید محمد عقبا وابسطه به این سازمان اقدام به ترمیم، بازسازی و نصب ایزوگام در یکی از منازل همشهریان عزیزمان در منطقه حصیرآباد نموده است.
ایشان با بیان اینکه این طرح با هدف رسیدگی به مناطق کم برخوردار از سوی سازمان بسیج شهرداری اهواز و سازمان بسیج کارگری به اجرا درآمده است، افزود: این طرح به نام و یاد شهید مدافع حرم، شهید عبدالکریم اصل غوابش که از ساکنین محله حصیرآباد بوده اند، نام گذاری شده است.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان شد: دومین مأموریت گروه جهادی محمد عقبا که از سوی این سازمان صورت گرفت با عملیات هایی همچون ترمیم، بازسازی، نصب ایزوگام، پلاستر، سفیدکاری و ترمیم سرویس بهداشتی و حمام با موفقیت به پایان رسید.
گفتنی است سازمان بسیج شهرداری اهواز در مجموع 35 باب منزل در محله های منبع آب و حصیرآباد با همکاری سازمان ها و مناطق هشتگانه شهرداری اهواز ترمیم و بازسازی نموده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها