اخبار
 انتشار: 09 دی 1399
   مشاهده: 617

  تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز

به گزارش سایت شهرداری اهواز، مراسم تودیع  و معارفه معاون پیشین و سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز با حضور شهردار و معاونین و مدیران در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد.
طی حکمی از سوی موسی شاعری شهردار اهواز،  ذبیح الله خدامرادی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز منصوب شد.
در حکم آقای خدامرادی چنین آمده است:
نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم شما را بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز منصوب می نمایم. امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال و استفاده بهینه از همه امکانات در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف اهواز موفق و موید باشید.

پیش از این طی حکمی از سوی استاندار خوزستان ابراهیم نوشادی معاون پیشین برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز  به عنوان سرپرست اداره کل امورشهری و شوراهای استانداری منصوب شده بود.

شهردار اهواز ضمن قدردانی  از زحمات معاون پیشین برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و موفقیت در سمت جدید در استانداری خوزستان گفت: بخش بزرگی از تحول در ساختار بودجه، برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری اهواز مرهون زحمات و تلاش های ابراهیم نوشادی است که توانسته است با دور اندشی و تحول، جایگاه این معاونت را بهبود و ارتقا دهد.

در پایان مراسم با اهدای لوحی از ابراهیم نوشادی تقدیر به عمل آمد و با اعطای احکامی ذبیح الله خدامرادی به عنوان سرپرست معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی،  محمدرضا قنواتی به عنوان سرپرست ممنطقه 8 و کورش حسینی زاده به عنوان سرپرست امور مالی شهرداری اهواز  منصوب شدند.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها