اخبار
 انتشار: 09 دی 1399
   مشاهده: 100

  کاشت 300 اصله برهان گلی در محدوده منطقه یک شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ در راستای کاشت درختان گلدار و تغییر رنگ پوشش گیاهی کلانشهر اهواز، 300 اصله درخت برهان گلی در معابر و بلوارهای سطح منطقه یک کاشت شد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: در راستای کاشت درختان گلدار و تغییر رنگ پوشش گیاهی کلانشهر اهواز، 300 اصله درخت برهان گلی در معابر و بلوارهای سطح منطقه یک کاشت شد.
این مقام مسئول اظهار کرد: تنوع در رنگ پوشش گیاهی کلانشهر اهواز یکی از دغدغه های این سازمان می باشد که با همفکری و همکاری مسئولین فضای سبز مناطق در حال انجام است.
عبدالهی با اشاره به کاشت نهال و درختان رنگی دیگر در فضای سبز کلانشهر اهواز، افزود: برهان گلی یکی از درختان مورد نظر ما می باشد و در این راستا درختچه های ختمی چینی، گل کاغذی در رنگ های مختلف و درختان و درخچه های دیگر نیز مورد بررسی و کاشت قرار گرفته اند.
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز یادآور شد: حسب دستور شهردار اهواز مبنی بر تغییر پوشش گیاهی و استفاده از درختان مثمر بخصوص درخت نخل در معابر اصلی کلانشهر اهواز، از سال گذشته این سازمان موضوع را مورد بررسی قرار داده و قراردادی با پژوهشکده خرما و میوه های گرمسیری در این خصوص به امضاء رسانده است و بیش از 300 نفر نخل مثمر در معابر اصلی مناطق یک، دو، سه و چهار کاشته شده است.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها