اخبار
 انتشار: 10 دی 1399
   مشاهده: 129

  سمپاشی درختان نخل خیابان سلمان فاررسی

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ درختان نخل خیابان سلمان فارسی از سوی فضای سبز منطقه یک شهرداری اهواز سمپاشی شد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: به منظور پیشگیری از هجوم آفات و حشره ها و همچنین آسیب رسیدن به درخت های نخل واقع در خیابان سلمان فارسی، عملیات سمپاشی از سوی فضای سبز منطقه یک صورت گرفت.
وی با بیان اینکه زمان دقیق سمپاشی درختان می تواند احتمال ابتلا به آفات را در آنها کاهش دهد، افزود: یکی از شرایط سمپاشی درختان زمان و استفاده مناسب از نوع سم می باشد.
این مقام مسئول با اشاره به کودهی پارک ربیع اظهار کرد: یکی از راه های رشد گیاهان استفاده از کودهای گیاهی و شیمیایی مناسب می باشد. لذا باید حد اعتدال را در آن مورد نظر قرار داد، زیرا استفاده بیش از حد از کود شیمیایی باعث از بین رفتن ریشه در گیاهان می شود.
عبدالهی ضمن تقدیر از شهرداری منطقه یک بابت تعمیر سیستم آبیاری و کودهی پارک ربیع خاطرنشان کرد: بروز رسانی سیستم آبیاری پارک ربیع مدتی با اختلال مواجه شده بود که خوشبختانه این موضوع با تدبیر مدیریت منطقه یک بازسازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها