اخبار
 انتشار: 15 دی 1399
   مشاهده: 95

  برگزاری بیست و هشتمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر

بیست و هشتمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی در سطح منطقه هفت شهرداری اهواز، برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیر منطقه هفت شهرداری، رئیس پلیس راهور، معاون عملیات راهور و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی در سطح منطقه هفت شهرداری اهواز، در دفتر مدیریت آن منطقه برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار کرد: در این نشست، مقرر شد به منظور روان سازی ترافیک شهری، اصلاحات هندسی جزیره خیابان شوش جنب میدان حجت، دوربرگردان ضلع جنوبی و ضلع غربی میدان رمضان و مسیر راهبند میدان بار فروشان سابق (جنب پل نهج البلاغه)، همچنین اصلاح هندسی و تعریض خیابان علامه انجام شود.

عبدالامیر مجدم اضافه کرد: همچنین مصوب شد اقدامات لازم به منظور آرام سازی و نصب سرعتکاه، در ضلع شمالی میدان خلیج فارس و نیز پل ولایت به ورودی الصافی انجام گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان تاکید کرد: می بایست به منظور رفاه حال شهروندان، هر چه سریعتر، همسان سازی درب منهول ها و حوضچه های فاضلاب و رفع نواقص اختلاف ارتفاع آنها در سطح منطقه هفت صورت پذیرد.

 

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها