اخبار
 انتشار: 15 دی 1399
   مشاهده: 106

  برگزاری بیست و نهمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر

بیست و نهمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی در سطح منطقه هشت شهرداری اهواز، برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیرمنطقه هشت شهرداری اهواز، رئیس پلیس راهور، معاون عملیات راهور و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی در سطح منطقه هشت شهرداری اهواز، در دفتر مدیریت آن منطقه برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این نشست، مقرر شد اقدامات لازم جهت نصب علائم و تابلوهای هشدار دهنده، تابلوهای راهنمای مسیر و تابلوی مشخصه خیابان ها در کلیه معابر منطقه هشت انجام گیرد.

عبدالامیر مجدم اضافه کرد: همچنین مصوب شد اقدامات لازم جهت نصب سرعتکاه های استاندارد به همراه علائم هشدار دهنده و جمع آوری کلیه سرعتکاه های غیر استاندارد انجام شود. همچنین به منظور ایمنی سازی عابرین پیاده آرام سازی حد فاصل پل سردار شهید هاشمی تا پل مدافعین حرم انجام شود.

وی افزود: هر چه سریعتر تکمیل و اجرای اصلاحات هندسی با شناسایی و اولویت کاری و نیز ترمیم نوارهای حفاری شده در سطح منطقه هشت، انجام شود.

مجدم ادامه داد: می بایست به منظور رفاه حال شهروندان، هر چه سریعتر، همسان سازی درب منهول ها، خط کشی محوری، پیگیری روشنایی معابر و هرس درختان در سطح منطقه صورت پذیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان تصریح کرد: به منظور جلوگیری از سرقت علائم و تجهیزات انتظامی، در اسرع وقت پلیس گشت حمل و نقل و ترافیک با همکاری پلیس راهور، تشکیل شود.

 

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها