اخبار
 انتشار: 19 دی 1399
   مشاهده: 154

  بازدید اعضا شورای اسلامی کلانشهر اهواز از نقطه ریزشی جنب پل قلعه چنعان

مدیر شهرداری منطقه ۸ با همراهی اعضا شورای اسلامی کلانشهر اهواز از نقطه ریزشی جنب پل قلعه چنعان با هدف بررسی وضعیت و ارائه راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود بازدید کردند .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه ۸ در معیت حجت الاسلام جاسم موسی پور و محمد جعفر فلسفی دو عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز از خط ریزشی جنب پل قلعه چنعان که بدلیل ریزش خط انتقال آبهای سطحی و فاضلاب به نهر مالح که مشکلات بهداشتی و زیست محیطی را برای آن منطقه ایجاد کرده است بازدید داشتند.

قنواتی پیرو بازدید هفته گذشته معاون بهره برداری آبفای اهواز از این خط ریزشی گفت: مدیران شرکت آبفا با بازدید از این خط ریزشی قول اصلاح و رفع مشکل و همچنین مشارکت شهرداری منطقه ۸ با همکاری سازمان آب و برق خوزستان در لایروبی نهر مالح را دادند .

وی گفت : در راستای مدیریت آبهای سطحی و رفع مشکلات ناشی از پوسیدگی و ریزش کانال جنب پل قلعه چنعان و مسدود شدن این مسیر به نهر مالح این منطقه با بازدیدهای مکرر و مکاتبات لازم پیگیر حل موضوع خواهد بود که امیدواریم شاهد همکاری ارگانهای ذیربط جهت مرتفع نمودن این مشکل باشیم .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها