اخبار
 انتشار: 21 دی 1399
   مشاهده: 72

  دیدار مردمی مدیر شهرداری منطقه ۸ با شهروندان در مسجد امام خمینی (ره) کوی مدرس

به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان ، مدیر شهرداری منطقه ۸ بهمراه معاونین و مسئولین خود در مسجد امام خمینی (ره) حضور یافت و با اهالی کوی مدرس دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه ۸ در این دیدار ضمن بررسی مشکلات و پیشنهادات مطرح شده از سوی اهالی این محله، با بیان اینکه تداوم ملاقات مدیران شهری با مردم موجب تحقق همدلی بین مردم و بدنه مدیریت شهری می شود گفت : حضور در محلات و مساجد و در میان مردم از رئوس برنامه های این شهرداری بوده و اعتقاد داریم مشکلات را باید از زبان مردم شنید و با یک برنامه ریزی دقیق میتوان رضایتمندی مردم را در زمینه های مختلف خدماتی و عمرانی حاصل نمود .

در این دیدار مدیر منطقه ۸ علاوه بر بررسی مشکلات اهالی و پاسخگویی به سوالات متعدد آنان دستور پیگیری و رسیدگی سریع به مدیران زیر مجموعه صادر نموده و برای حاضرین در مسجد ، راهنمایی های لازم ارائه شد .

قنواتی با اشاره به خدمات رسانی این منطقه در حوزه فضای سبز و خدماتی و عمرانی در کوی مدرس ، از شهروندان ، اهالی و معتمدین این محله درخواست همکاری و مشارکت در" نگهداشت شهر" در قالب "توسعه محلات" را داشتند .

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها