اخبار
 انتشار: 22 دی 1399
   مشاهده: 47

  برگزاری جلسه کمیته درآمدی در شهرداری منطقه 8

محمدرضا قنواتی مدیر منطقه 8 گفت : به منظور ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی هر هفته جلسه کمیته درآمدی در منطقه برگزار می شود .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه 8 با اشاره به اینکه جلسات کمیته درآمدی دوشنبه هر هفته ساعت ۷ صبح با حضور اعضاء کمیته برگزار می شود ،افزود : به منظور ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی و در راستای تسهیل وصول درآمد ها و مرور قوانین درآمدی برای وصول بیشتر درآمدهای شهرداری ،جلسه کمیته درآمدی با حضور اعضای کمیته برگزار شد .

قنواتی در این جلسه ضمن اشاره به پتانسیل های درآمدزایی در منطقه و تاکید بر استفاده مناسب از آن جهت تحقق بودجه مصوب گفت: تمامی واحد ها باید همکاری و تلاش لازم را به منظور وصول مطالبات معوقه داشته باشند و در جهت تحقق آن از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود استفاده شود.

در این جلسه موارد مختلفی از جمله: راه کارهای وصول مطالبات معوقه شهرداری، طرح مشترک واحد نوسازی و نیز حسابرسی شرکتها،تسریع در صدور پروانه ساختمانی، اصلاح بودجه سازمانها و شرکت های وابسته، وصول سود سهام شرکت های وابسته، برگزاری منظم جلسات کمیته درآمد، ارایه گزارش اقدامات انجام شده و پیشنهادات کاربردی توسط واحدها جهت افزایش درآمدها و کاهش هزینه ها به صورت هفتگی ، به تصویب و امضای اعضا رسید.
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها