اخبار
 انتشار: 23 دی 1399
   مشاهده: 223

  فراخوان فضاسازی شهری اهواز در استقبال از نوروز1400 برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز : خجسته فصل بهار سرآغاز فصل هاست که با عشق و طراوت و شادابی خود زندگی نوینی را رقم می زند. به همین منظور سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز، با توجه به فرارسیدن نوروز 1400 و توجه ویژه شهردار محترم اهواز به آخرین سال قرن، به منظور استفاده از طرح ها و ایده های هنری نوین و خلاقانه نسبت به فضاسازی بانشاط محیط های شهر اهواز، به استقبال این خجسته ترین فصل میرود.

خانم نیک رو، دبیر ستاد فضاسازی شهری اهواز ضمن اعلام این خبر افزود: از آنجایی که محیط های شهری، مانند: میادین، پارک ها، حاشیه بزرگراه ها، تقاطع خیابان ها از فضاهای زنده شهری محسوب می شوند، توجه به شیوه های مختلف بیان هنری ، ارایه پیشنهادی مخاطب محور با رویکرد موقتی و ایجاد نگاهی نو در استفاده از سازه های شهری و در نهایت ارایه اثری برگرفته از هنر ناب، تلفیقی است سخت و ممکن که از مهمترین دغدغه های برگزارکنندگان در فضاسازی استقبال از بهار امسال می باشد.
لذا هنرمندان و علاقمند شرکت فراخوان مذکور جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان به آدرس http://social.ahvaz.ir و لینک نخستین فراخوان فضاسازی شهری اهواز در استقبال از بهار 1400 مراجعه نمایید.
ستاد استقبال از بهار 1400 سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز ، مفتخر است پذیرای آثار شما هنرمند گرامی در فضای شهر اهواز باشد.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها