اخبار
 انتشار: 24 دی 1399
   مشاهده: 293

  جلسه شورای ترافیک استان خوزستان برگزار شد

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز جلسه شورای عالی ترافیک استان خوزستان با حضور مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در ابتدا گزارش مفصلی در خصوص روند سرویس دهی و همچنین ادامه بازسازی اتوبوس های فرسوده ، وضعیت بهره برداران بخش خصوصی چالش ها و برنامه های پیش رو و فعالیت های جاری سازمان اتوبوسرانی ارائه کرد.
سبزعلی با عنوان این مطلب که در حال حاضر ۴۰ دستگاه اتوبوس فرسوده در حال بازسازی داریم ، اظهار کرد : پس از بازسازی دوره گذشته ، هم اکنون فاز دوم بازسازی اتوبوس های فرسوده را در دستور کار داریم و با تلاش شبانه روزی همکارانم در کارگاه بازسازی سازمان اتوبوسرانی این مهم را انجام خواهیم داد.
مدیرکل دفتر فنی استانداری خوزستان ، ضمن تحسین و تقدیر از فعالیتهای انجام شده ، گفت: حمل و نقل عمومی درون شهری اهواز نگاه ویژه ای را می طلبد و نیاز است ظرفیت و تعداد اتوبوسهای سازمان اتوبوسرانی افزایش یابد .
جلسه شورای عالی ترافیک استان که در محل سالن جلسات حوزه معاونت عمرانی و به ریاست محمد حری مدیرکل دفتر فنی استانداری برگزار شد ، وی با تائید بازسازی های صورت گرفته خاطرنشان کرد: باید به بازسازی اتوبوس های فرسوده اهمیت بیشتری داد و بر همین اساس در این جلسه مقرر گردید که مکاتبات لازم از طریق استانداری خوزستان و شهرداری اهواز برای در نظر گرفتن بودجه لازم از منابع بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی های لازم صورت پذیرد.
در پایان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز از اعضای محترم شورای عالی ترافیک استان ، برای بازدید از کارگاه بزرگ بازسازی اتوبوس های فرسوده دعوت بعمل آورد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها