اخبار
 انتشار: 24 دی 1399
   مشاهده: 135

  اجرای لایروبی و رفع انسداد لوله های زیر پل های مسیر کانال های روباز دفع آبهای سطحی

پیرو بازدید مورخ ۲۳ دی ماه مدیر منطقه ۸ از وضعیت لوله های زیر پل های کانال دفع آبهای سطحی راه بند صنایع فولاد تا قلعه چنعان ، دستور سریع لایروبی و رفع انسداد به معاونت های زیرمجموعه ابلاغ گردید .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه گفت : طی بازدید میدانی بعمل آمده از کانال دفع آبهای سطحی با توجه به انسداد لوله های طول مسیر راه بند صنایع فولاد تا قلعه چنعان ، اقدام سریع جهت لایروبی و لجن زدایی مجدد طول این مسیر در راستای پیشگیری از وقوع سیلاب و آبگرفتگی ناشی از بارش نزولات آسمانی توسط معاونت خدمات شهری و با بکارگیری تجهیزات مورد نیاز صورت پذیرفته است .

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات با هدف جلوگیری از بروز حوادث غیرمترقبه و جاری شدن سیلاب ، به هنگام بارش نزولات آسمانی و فراهم آوردن محیطی بهداشتی برای شهروندان صورت می گیرد خاطرنشان کرد : لایروبی و رفع انسداد این لوله ها ، اتمام عملیات و پروژه های دفع آبهای سطحی از سوی شهرداری منطقه ۸ نیست و این منطقه اقدامات دیگری از جمله لوله گذاری و لوله رانی انتهای خیابان امام خمینی (ره) ، لایروبی و نی زدایی نهر مالح و ... را در دستور کار دارد .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها