اخبار
 انتشار: 24 دی 1399
   مشاهده: 146

  تداوم اجرای عملیات تسطیح و پاکسازی منازل کوی مهدیس

مدیر منطقه ۸ از تداوم عملیات اجرایی تسطیح و پاکسازی خیابانهای کوی مهدیس در راستای ایمن سازی، سهولت تردد خودروها و رفاه حال عابرین خبر داد .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه با اعلام خبر فوق با بیان اینکه در ادامه فعالیتهای عمرانی و خدماتی و به منظور ایمن سازی مسیر خیابانها جهت سهولت تردد خودروها و رفاه حال عابرین عملیات اجرایی خاکریزی ، تسطیح و پاکسازی سطح ناحیه ۵ خدمات شهری در کوی مهدیس انجام گردید افزود : ارتقائ فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاهداشتن محل زندگی می تواند از بوجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان جلوگیری کند .
وی در ادامه گفت : با توجه به وضعیت فیزیکی خاص کوی مهدیس بواسطه وجود زمین های بایر و موات ‌، خاک و نخاله های رها شده زیادی در آن مشاهده می شود از این رو این منطقه طی برنامه ریزی صورت گرفته اقدام به تسطیح و پاکسازی مسیر میدان تعاون تا کمربندی مهدیس و مسیر منازل تهران جنوب و منازل آرد و نان کوی مهدیس توسط لودر نموده است .
گفتنی است شهرداری منطقه ۸ بطور مستمر طرح جمع آوری نخاله های رها شده در کوی مهدیس را در دستور کار دارد که این اقدام موجب رضایتمندی اهالی و شهروندان گردیده است .
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها