اخبار
 انتشار: 25 دی 1399
   مشاهده: 79

  طرح پاکسازی و رسیدگی به محلات در محدوده شهرداری منطقه۳ متوقف نمیشود

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه۳؛ شهرام شاهین زاده مدیر منطقه در این خصوص اعلام کرد: پاسخگویی ، رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان در سطح محلات با کار مجموعه عوامل اجرایی و خدماتی در طول هفته در نواحی چهارگانه خدماتی بطور همزمان در حال اجراست تا از این طریق ضمن بالا رفتن خدمات دهی به ساکنین محلات ، اثربخشی بهتر در امر پاکسازی و پاسخگویی به درخواست های ثبت شده شهروندان وجود داشته باشد.
این اقدام هماهنگ بطور گروهی بنام طرح پاکسازی محلات از ماه گذشته تا کنون در سطح منطقه۳ آغاز شده و همچنان تا پایان سال بطور مستمر ادامه خواهد داشت.
همسطح سازی دریچه های فاضلاب فرسوده و شکسته شده، لکه گیری و‌ ترمیم سطوح آسفالتی، پاکسازی معابر اصلی و فرعی ، جمع آوری زباله و‌نخاله های ساختمانی، شستشوی جداول،نرده پل ها و ایستگاههای اتوبوس و ... تنها بخشی از اقدامات روزانه در حال این مجموعه از شهرداریست.
وی تاکید کرد امسال برنامه ریزی های متعدد و گسترده ای به منظور ایجاد طراوت در فضای سبز شهری با کاشت درخت، گلکاری جدید و همچنین نگهداشت و رسیدگی به پارک ها برای منطقه در نظر گرفته شده و در حال اجراست که انشالله طی هفته های آتی و طبق برنامه زمانبندی بیشتر اجرایی خواهد شد تا شاهد بهار زیباتری از شهر اهواز باشیم.
نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها