اخبار
 انتشار: 25 دی 1399
   مشاهده: 97

  تقویت سامانه ۱۳۷ دغدغه مدیریت شهری است

جلسه هم اندیشی سامانه ۱۳۷ شهرداری منطقه ۸ ، در راستای بهبود و پاسخگویی به پیام های شهروندی برگزار گردید .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، جلسه هم اندیشی سامانه ۱۳۷ با حضور مدیر منطقه ۸ و مسئول سامانه ۱۳۷ و مدیران نواحی و مسئول اکیپ آسفالت در محل منطقه ۸ برگزار گردید .

مدیر منطقه گفت : از جمله مسائل مهمی که در این جلسه پیش بینی شد و جزء سیاست های سامانه ۱۳۷ می باشد ، بحث اصول شهروند مداری و محله گرایی ، مشارکت مردم و رفع آنی مشکلات و فوریت های شهری می باشد که جزو سیاست ها و اهداف بلندمدت بحساب می آید.

در این جلسه راههای افزایش تعامل بین واحد ۱۳۷ منطقه ۸ با سایر حوزه های شهرداری در سطح منطقه مورد تاکید قرار گرفت ، همچنین راههای افزایش رضایت شهروندان و رسیدگی به مشکلات مردمی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
وی تقویت سامانه ۱۳۷ را عاملی موثر در رشد مردم سالاری ، مشارکت مردمی و مالکیت مردم در شهر عنوان کرد و افزود : ۱۳۷ پل ارتباطی شهروندان و منطقه در راستای ارتقاء اعتماد ، همدلی و مشارکت در مدیریت شهری است .

قنواتی از جمله الزامات تقویت این سامانه را اولویت درخواست های مردمی ، پاسخگویی به موقع و سریع به درخواست های شهروندان ، توجه هوشمندانه نسبت به نیازها و تقاضاهای شهروندان ، توجه ویژه به نیروی انسانی فعال از حیث تجربه ، تخصص و مهارت های ارتباطی، نظارت بر عملکرد پیمانکاران خدماتی ، توجه ویژه به زیرسازی و لکه گیری آسفالت در سطح منطقه را عنوان کرد .

وی در ادامه افزود : تلاش در جهت پیگیری گزارش های عملکردی سامانه ۱۳۷ ، افزایش کمی و کیفی سطح خدمات و ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان را از اولویت های برنامه های کاری خود اعلام نمود .

در این جلسه راهکارهای بهبود ، پاسخگویی و نقاط ضعف و قوت منطقه در پیام های ۱۳۷ بررسی گردید .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها