اخبار
 انتشار: 25 دی 1399
   مشاهده: 270

  پل شهید دقایقی (پل سوم) اهواز برای اولین بارنور پردازی شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: پیرو دستور شهردار محترم اهواز در خصوص تسریع در روند پروژه ها و راه اندازی پروژه های جدید زیباسازی، برای اولین بار اجرای عملیات نورپردازی پل شهید دقایقی(پل سوم) بر روی رودخانه کارون توسط این سازمان انجام شد.
نادر بیت سیاح، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز گفت: با توجه به پل های متعدد موجود بر روی رودخانه کارون و تردد و سفر های شهری شرق به غرب اهواز و بالعکس که همه روزه در جریان است، لذا تزئین و نورپردازی این سازه های مهم از بعد منظر شهری مورد توجه مردم و شهروندان بوده و هست و به عنوان یک امر و مطالبه عمومی در نظر گرفته میشود علاوه براین با توجه به ماههای آخر سال جاری و وضعیت و محدودیتهای ناشی از بیماری کرونا سعی بر این است که فعالیتها و پروژه ها به نحوی در شهر هدایت شودتا حدودی شرایط روحی و ذهنی همشهریان و شهروندان عزیز از بعد زیبایی و نمای بصری شهر تامین گردد.
بیت سیاح درپایان عنوان کرد: در نورپردازی پل سوم چراغ خطی (وال واشر) از نوع LED که مصرف انرژی کمی دارند استفاده شده است.
وی در پایان افزود:امید است که کارهای آینده سازمان زیباسازی شهرداری اهواز رضایت بخش عموم باشد در ضمن نهایت صرفه و صلاح در خصوص این برنامه ها لحاظ و سعی بر صرفه جویی در منابع داریم.
مدیر عامل زیباسازی شهرداری اهواز در پایان گفت: این امر به منظور افزایش پویایی و چشم انداز‌های بصری در هنگام شب و ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان در دست اجرا است.
انتهای پیام/م پل غدیر نور پردازی می شود
وی افزود: نورپردازی جزو اولویت‌های این سازمان است چرا که شهروندان زیادی شبانه روز در حال تردد از پل ها هستند.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها