اخبار
 انتشار: 26 دی 1399
   مشاهده: 72

  ۸ عملیات آتش نشانی در اهواز طی ۲۴ ساعت گذشته

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی هشت عملیات امدادی و اطفا حریق را در ۲۴ ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهار کرد: بیست و چهارم دی ماه سال جاری ساعت ۱۰ و شش دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵سازمان حریق کنتور برق منزل مسکونی در منطقه کیانپارس خیابان یک غربی اطلاع رسانی شد.
وی افزود: آتش نشانان با ایمن سازی و استفاده از تجهیزات خاموش کننده حریق کنتور برق را مهار کردند. ضمن اینکه آتش سوزی مغازه لاستیک فروشی ساعت ۱۴ و۳۳ دقیقه در مسیر بلوار پاسداران منطقه دروازه با تلاش آتش نشانان اطفا شد و در حین عملیات اطفا حریق یک قلاده سگ توسط آتش نشانان از میان دود و شعله حریق نجات داده شد.
قنبری با اشاره به حریق در آشپزخانه منزل مسکونی ساعت ۱۴ و ۴۲ دقیقه در کوی جواهری به علت اتصال سیم کشی هود آشپزخانه اظهارکرد: آتش نشانان با قطع جریان برق و گاز ساختمان مسکونی با استفاده از ۲ رشته لوله آبرسان حریق را مهار و از پیشروی حریق به سایر قسمتهای منزل مسکونی جلوگیری کردند.
وی اذعان داشت: آش سوزی خودرو پراید ساعت ۲۱ و ۵۸ دقیقه در خیابان ۶ شرقی کیانپارس به علت نشت گاز ال پی جی از قسمت رگلاتور با حضور به موقع آتش نشانان مهار و از گسترش حریق جلوگیری شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: آتش نشانان در چهار عملیات امداد و نجات افراد گرفتار در کابین آسانسور در مناطق زیتون کارمندی خیابان عباسی، نادری بین خیابان قنادان و محمدیان، گلستان خیابان تیر، نادری خیابان سیروس موفق شدند ۹ شهروند را نجات دهند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها