اخبار
 انتشار: 29 دی 1399
   مشاهده: 65

  شعله های آتش و آتش نشانانی که بی محابا دل به آتش زدند

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی پنج عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهار کرد: بیست و هفتم دی ماه سال جاری ساعت 9 و 35 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، آتش سوزی یک واحد در مجتمع مسکونی در منطقه گلستان خیابان نفت چهار اطلاع رسانی شد.
وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با شعله های حریق در تراس واحد مسکونی مواجه شدند وسریعا با استفاده از تجهیزات خاموش کننده حریق را مهار و از پیشروی حریق جلوگیری کردند. همچنین علت حریق توسط کارشناسان سازمان نشتی گاز پیک نیک گزارش شده است.
قنبری در ادامه اظهار داشت: نشت گاز خودرو پژو 405 ساعت 19 و 9 دقیقه آتش نشانان را به محل حادثه در منطقه صد دستگاه خیابان شهروند 6 کشاند و ماموران آتش نشانی با ایمن سازی محل حادثه نشتی گاز خودرو را برطرف و از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند.
وی به اعزام آتش نشانان جهت اطفا حریق منزل مسکونی ساعت 22 و 52 دقیقه در کوی علوی خیابان منصوری اشاره کرد و توضیح داد: حریق که به علت بی احتیاطی ساکنین و افتادن مواد آتش زا بر روی متکا رخ داده بود توسط آتش نشانان با قطع جریان برق و گاز  و استفاده از 2 رشته لوله آبرسان مهار شد.
وی افزود: آتش نشانان در اورژانس بیمارستان سینا حلقه انگشتری که موجب متورم شدن ا انگشت یک دختر بچه 6 ساله شده بود را با ابزار نجات و تخصصی خارج کردند. 
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اعلام کرد: آتش نشانان در عملیات امداد و نجات یک مرد را که بر روی پل 24 متری فلکه شهدا به سمت کیانپارس قصد خودکشی داشت با مشاوره و گفتگو از خودکشی منصرف کردند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها