اخبار
 انتشار: 29 دی 1399
   مشاهده: 59

  ملاقات مردمی مدیر شهرداری منطقه 8 با شهروندان محترم برگزار گردید .

مدیر منطقه 8 دوشنبه هر هفته با شهروندان حوزه استحفاظی خود ملاقات مردمی برگزار می کند .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8، محمدرضا قنواتی با بیان اینکه به منظور رفع مشکلات و رسیدگی به درخواست های شهروندان دوشنبه هر هفته راس ساعت 9 صبح در دفتر خود ملاقات مردمی برگزار می نماید گفت : در این ملاقات ضمن بررسی تمامی در خواستهای شهروندان راهکارهایی جهت رفع آنها ارائه می شود .
وی اظهار داشت: ملاقات های عمومی از این منظر حائز اهمیت است که باعث میشود مسئولین شهر از نزدیک با سایر مسائل و مشکلات شهروندان مواجع شده و نسبت به حل آنها تصمیم گیری و راهکار مناسب اتخاذ نمایند. وی با اشاره به اینکه تحت هر شرایطی این دیدارهای صمیمانه باید برگزار شود بیان کرد با توجه به اینکه مسئولین موظف به رسیدگی به مشکلات مردم هستند باید بدون منت و در کمال دلسوزی در این راستا گام بردارند. لذا این دیدارها قطعا در این مهم تاثیر بسزا خواهد داشت.
قنواتی ضمن تاکید بر جدیت در رفع مشکلات سطح منطقه افزود: پرسنل این منطقه با تلاش شبانه روزی سعی بر ارائه خدمات و امکانات بهینه به شهروندان وجلب رضایت آنان را دارند و این امر میسر نمی شود مگر با همکاری و مساعدت شهروندان که نتیجه این تعامل دو طرفه رفاه شهروندی و آبادانی شهر را به دنبال خواهد داشت .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها