اخبار
 انتشار: 30 دی 1399
   مشاهده: 70

  آغاز عملیات اجرائی زیرسازی و تثبیت بستر خیابان شهید منجزی پور شرقی در منطقه 3

مدیر منطقه 3 شهرداری اهواز از ادامه عملیات اجرائی رسیدگی به وضعیت آسفالت خیابان شهید منجزی پور با انجام زیرسازی آن در قسمت شرقی خیابان خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ، شهرام شاهین زاده مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت : با هدف ارائه خدمات به شهروندان و رفع مشکلات عدیده ساکنین این خیابان در کوی جواهری و طبق وعده ای که به شهروندان داده شده بود ، عملیات اجرای روکش آسفالت و اصلاح وضعیت آن در حال ادامه و انجام است .
وی گفت : وضعیت آسفالت این خیابان به علت شکستگی خطوط فاضلاب مدت ها ساکنین این محل را با مشکل روبرو کرده بود که هم اکنون با همکاری گسترده سازمان عمران شهرداری اهواز در حال رسیدگی و اقدام است .
مدیر منطقه 3 بیان کرد : هم اکنون با استقرار اکیپ آسفالت در قسمت غربی این خیابان کار آسفالت آن در حال اجرا و در قسمت شرقی خیابان منجزی پور عملیات تراش آسفالت ، زیرسازی و تثبیت بستر با مساحتی بالغ بر 2624 متر مربع در حال انجام است که بلافاصله پس از آن کار آسفالت قسمت شرقی آن نیز اجرا خواهد شد .
گفتنی است به منظور رسیدگی به درخواستهای شهروندان و با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته در سطح منطقه ، عملیات لکه گیری سطوح آسفالتی در تمامی معابر و محلات بطور نقطه ای و پراکنده در حال انجام است .

نویسنده خبر: روابط عمومی منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها