اخبار
 انتشار: 01 بهمن 1399
   مشاهده: 79

  برگزاری جلسه هماهنگی بین بخشی، جهت اجرای برنامه های روز هوای پاک و اشاعه فرهنگ کاهش آلودگی هوا

جلسه هماهنگی بین بخشی، جهت اجرای برنامه های روز هوای پاک و اشاعه فرهنگ کاهش آلودگی هوا با حضور جمعی از مدیران، در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز تشکیل شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه هماهنگی بین بخشی، جهت اجرای برنامه های روز هوای پاک و اشاعه فرهنگ کاهش آلودگی هوا با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، رئیس اداره محیط زیست اهواز، مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک، نمایندگان معاونت فرهنگی و امور اجتماعی، نماینده اداره کل ارتیاطات و امور بین الملل، نماینده معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه  انسانی، نمایندگان سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در محل این معاونت تشکیل شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن تاکید بر همکاری و هماهنگی لازم جهت برگزاری شایسته این مراسم، تصریح کرد: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز، می بایست به منظور ارتقا سطح آگاهی شهروندان، اقدامات لازم را نسبت به اطلاع رسانی و نصب بنر در سطح مناطق هشتگانه با موضوع اهمیت هوای پاک و تاثیر آن بر سلامتی انسان، انجام دهد.

 عبدالامیر مجدم اضافه کرد: همچنین در این جلسه، مقرر گردید معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، نسبت به ارسال دو پیامک با موضوعات هوای پاک و اجرای طرح محدوده کاهش آلودگی هوا (LEZ)، در تاریخ یکم بهمن ماه سال جاری، اقدام نماید.

مجدم ادامه داد: معاونت فرهنگی و امور اجتماعی نیز بایستی اقدامات لازم را نسبت به تهیه و پخش کلیپ های آموزشی با موضوع اهمیت هوای پاک و فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی، انجام دهد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، در پایان تاکید کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک، هر چه سریعتر، اعمال تخفیف پنجاه درصدی معاینه فنی خودرو، برای تاکسی های درون شهری در روز هوای پاک را پیگیری و اجرا نماید.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها