اخبار
 انتشار: 01 بهمن 1399
   مشاهده: 54

  انجام 4 عملیات آتش نشانی با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان چهار عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و نهم دی ماه سال جاری ساعت یک و چهار دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125سازمان برخورد خودرو پژو پارس با پایه روشنایی برق در منطقه پیچ کارون روبروی کلانتری اطلاع رسانی شد.
وی با اشاره به مصدوم شدن 2 سرنشین خودرو پژو پارس در اثر این حادثه اظهارکرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه سریعا با چیدمان تجهیزات ترافیکی در مسیر و ایمن سازی محل ، با استفاده از ابزار برش و تجهیزات تخصصی مصدومین را از داخل اتاقک خودور خارج کردند و به اورژانس 115 تحویل دادند.
قنبری افزود: اتصال برق یخچال منجر به حریق یک واحد در طبقه دوم مجتمع مسکونی ساعت سه و 35 دقیقه در منطقه کیانپارس خیابان 11 شرقی شد.
وی تصریح کرد: یک گروه از آتش نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی ساکنین مجتمع را از میان دود غلیظ خارج کردند و نجات دادند همچنین گروه دیگر آتش نشانان همزمان شعله های حریق را مهار  و از گسترش شعله های حریق به واحدهای همجوار جلوگیری کردند.
قنبری با اشاره به اطفا حریق ساختمان متروکه ساعت 9 و سه دقیقه در منطقه زیتون کارگری نبش خیابان سروش بیان کرد: منزل مسکونی ساعت 19 و 36 دقیقه در منطقه عین 2 به علت بی احتیاطی ساکنین منزل و نزدیک بودن بخاری گازی جنب پرده دچار آتش سوزی شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان با ایمن سازی و قطع برق و گاز ساختمان با 2 رشته لوله آبرسان حریق را مهار کردند و دود ناشی از حریق را به وسیله دستگاه فن فشار مثبت از داخل ساختمان تخلیه کردند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها