اخبار
 انتشار: 01 بهمن 1399
   مشاهده: 80

  برگزاری جلسه کمیته آرام سازی و روان سازی ترافیک در منطقه پنج

به منظور ارائه راهکارهای متناسب با وضعیت ترافیکی منطقه پنج جلسه کمیته آرام سازی در دفتر مدیریت برگزار گردید.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه پنج شهرداری اهواز ، این جلسه با حضور مجدم معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری اهواز ، قضاوی زاده مدیر منطقه، رئیس راهنمایی و رانندگی و جمعی از مسئولین ترافیک مرکز و منطقه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ضمن خوش آمدگویی مدیر منطقه به حاضرین در جلسه ، مصوبات جلسه قبلی مورد بررسی قرار گرفت که معاون ترافیک منطقه طرح های اجرا شده و در دست اقدام را برای حاضرین در جلسه ارائه نمود.

مصوباتی که در جلسه گذشته و فعلی مورد بررسی زیادی قرار گرفته است، ساماندهی تقاطع کوی خبینه به پل نورد ، تعریض پل نورد با توجه به اینکه این تردد اکثر خودروهای ترانزیتی از این جاده صورت می گیرد و همچنین ایجاد سرعتکاه ها و علائم مورد نیاز در سطح منطقه از اعم این مصوبات می باشد.

گفتنی است که ایجاد اصلاح هندسی میدان در خیابان 13 رشد ، نصب تابلوهای هدایت مسیر و باز و بست برخی از تقاطه های بلوار گلستان از طرح های مصوب شده در جلسه قبلی کمیته آرام سازی بوده ایت که تا کنون حدوا 95 درصد اجرا گردیده است.

در پایان کلیه موصوبات و راهکارهای ارائه شده مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و در دستور کار معاونت ترافیک منطقه قرار گردید.

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها