اخبار
 انتشار: 07 بهمن 1399
   مشاهده: 242

  کسب عنوان غرفه برتر توسط شهرداری اهواز در دومین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری و دومین نمایشگاه شهر هوشمند

به گزارش سایت شهرداری اهواز علی احمدی سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز گفت: لوح و تندیس‌ غرفه برتر در دومین نمایشگاه مسکن شهرسازی و بازآفرینی شهری به غرفه شهرداری اهواز تعلق گرفت.

احمدی عنوان کرد: این عنوان بر اساس معیارهایی مانند نوع طراحی غرفه، خدمات قابل ارائه، نحوه برخورد با بازدیدکنندگان، تنوع خدمات ارائه شده، میزان رضایت بازدیدکنندگان و معرفی اپلیکیشن های کاربردی برای رفاه حال شهروندان از سوی سازمان فاوا شهرداری نظیر سامانه تفکیک از مبدا و اپلیکیشن شهربان، سامانه باکس شهروندی و .... به شهرداری اهواز اهدا شد.

وی افزود: در این نمایشگاه، غرفه شهرداری اهواز با حضور نمایندگان این سازمان از جمله معاونت فنی و عمرانی، معاونت شهرسازی و معماری، سازمان زیباسازی و سازمان فاوا و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز به عنوان مدیر اجرایی و هماهنگ کننده حضور در نمایشگاه فعالیت داشتند.

این مقام مسوول ادامه داد: در روزهای برگزاری نمایشگاه، پروژه‌ها و اقدامات شهرداری اهواز در حوزه بازآفرینی شهری در کنار سایر دستگاه‌ها برای بازدیدکنندگان ارائه شد. همچنین با توجه به خدمات الکترونیک شهرداری در مسیر شهر هوشمند، برخی از این خدمات مانند سامانه های حوزه هوشمندسازی، سامانه متمرکز AVL،سامانه و اپلیکیشن تفکیک از مبداء، اپلیکیشن شهربان ،سامانه باکس شهروندی و سامانه شورا نیز در قالب نمایشگاه شهر هوشمند معرفی شد.

گفتنی است؛ دومین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در کنار دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند کار خود را از روز ۵بهمن ماه در مصلی شهر تهران آغاز کرده بود و تا روز هفتم این ماه ادامه داشت.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها