اخبار
 انتشار: 20 بهمن 1399
   مشاهده: 400

  سی و ششمین جلسه شورای اداری شهرداری اهواز برگزار شد


به گزارش سایت شهرداری اهواز عصر امروز جلسه شورای اداری با هدف رفع مشکلات ناشی از بارندگی ها و جمع آوری سریع آبهای سطحی و بررسی موانع اجرایی و ارائه راهکار جهت تسریع در روند اجرای پروژه ها و برنامه ریزی برای اتمام طرح های استقبال از بهار با حضور شهردار اهواز، معاونین، مدیران مناطق و سازمان ها و مسئولین واحد ها در سالن جلسات شهرداری مرکز تشکیل شد.

موسی شاعری شهردار اهواز در آغاز جلسه ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله۲۲ بهمن به روح پرفتوح امام راحل(ره) و محضر مقام معظم رهبری و شهدا، این روز را به یکایک شهروندان شریف اهوازی نیز تبریک و تهنیت گفت.

وی ضمن گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی را نیز گرامی داشت.

شهردار اهواز همچنین در این نشست ضمن تعریف پروژه هایی جدید در حوزه خدمات شهری برای استقبال از بهار ۱۴۰۰، روند طرح های در دست اجرا را با توجه به زمان باقی مانده در مناطق هشتگانه مورد بحث و بررسی قرار داد.
شاعری در این جلسه به معاونت خدمات شهری و مدیران مناطق دستور داد: نسبت به بررسی مسیرهای دفع آبهای سطحی با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و پیش بینی بارندگی های آخر سال، آمادگی لازم را داشته باشند.

وی سازمان عمران شهری را موظف کرد: قبل از سال جدید لکه گیری و آسفالت سطح شهر را به نحو احسن و در آستانه نوروز۱۴۰۰ انجام دهند.

شهردار اهواز به مناطق تاکید کرد: سرتاسر شهر را جهت استقبال از نوروز۱۴۰۰ آماده کنند تا شهروندان گلکاری متفاوتی را نسبت به سالهای گذشته و در اولین نوروز قرن جدید در سطح شهر مشاهده نمایند و سازمان پارکها و فضای سبز نیز کلیه آبنما های سطح شهر را تعمیر و بازسازی نماید.

در پایان سازمان خدمات موتوری موظف شد تا قبل از نوروز ۱۴۰۰ نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر اقدام نماید.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها