اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1399
   مشاهده: 206

  ششمین جشنواره شهر و رسانه برگزار می شود

امیر آهن جان سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز از برگزاری ششمین جشنواره شهر و رسانه در آینده نزدیک خبر داد.

وی گفت: حسب دستور شهردار اهواز و با هدف ارج نهادن به تلاش های صادقانه فعالان رسانه ها و همچنین استفاده از نگاه تیزبین خبرنگاران در راستای شناسایی و رفع مشکلات شهری ششمین جشنواره شهر و رسانه توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز برگزار می شود.

آهن جان افزود: بنا داریم جشنواره امسال را در رشته ها و گرایشهای مختلف و در گسترده استانی برگزار نماییم.
این مقام مسئول در خصوص هیئت داوران این جشنواره گفت: هیئت داوران جشنواره شهر و رسانه از میان اساتید برتر مطبوعات کشوری و استانی خواهند بود و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که جشنواره در سطح بالایی از نظر کیفی و محتوایی برگزار شود.


وی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره خاطرنشان کرد: ارتقای محتوای کیفی نشریات و تقویت روزنامه‌نگاری حرفه‌ای، ارج نهادن به تلاش‌های صادقانه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، ایجاد نشاط و افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه مطبوعات استان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

امیر آهن جان در پایان یادآور شد: تاریخ افتتاحیه، اختتامیه و فراخوان جشنواره و همچنین موضوعات ششمین جشنواره شهر و رسانه بزودی و متعاقبا از طریق سایت شهرداری اهواز به نشانی ahvaz.ir و نیز از طریق صفحه رسمی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز در اینستاگرام به نشانی ahvazpr_ir و دیگر پیام رسان ها در فضای مجازی اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها