اخبار
 انتشار: 25 بهمن 1399
   مشاهده: 356

  شهردار اهواز در آیین بهره برداری از فاز اول مسیر پل ششم: جلب رضایت شهروندان در صدر اولویت های ماست

فاز اول مسیر کمربندی پل ششم حدفاصل اتوبان آیت اله بهبهانی تا میدان تعاون در کوی مهدیس توسط استاندار خوزستان و شهرداراهواز به بهره برداری رسید.

به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی مراسمی فاز اول مسیر کمربندی پل ششم حدفاصل اتوبان آیت اله بهبهانی تا میدان تعاون در کوی مهدیس توسط استاندار خوزستان و با حضور شهردار کلانشهر اهواز ، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری کلانشهر اهواز مورد بهره برداری قرار گرفت.

شریعتی استاندار خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از شهردار اهواز، مدیران و مسئولین تلاشگر که در راه اندازی و افتتاح این مسیر سهیم بودند و با اشاره به تکمیل فضای سبز، جدول کاری ، آسفالت ، روشنایی و رنگ آمیزی فاز اول کمربندی مسیر پل ششم که مورد بهره برداری قرار گرفته از مرحله بهره برداری و افتتاح فاز سوم مسیر پل ششم در روزهای آتی و شروع بکار فاز دوم این پروژه خبر داد .
وی در ادامه از کاهش جدی ترافیک هسته مرکزی شهر و امکان پیشرفت حاشیه شهر و تسهیل در رفت و آمد شهروندان خبر داد و گفت : این پروژه کار ارزشمندی است .
موسی شاعری شهردار اهواز نیز با بیان اینکه مسیر پل ششم اولین رینگ کمربندی درون شهری با ۱۷ کیلومتر است گفت: فاز اول این پروژه به طول 4 کیلومتر است که با مبلغی بالغ بر بیست میلیارد تومان عملیات آن اجرایی گردید وامروز به بهره برداری رسید.
شهردار اهواز افزود: ۸۸۰۰۰ مترمربع روکش آسفالت و ۱۲۰۰۰ متر طول جدول کاری برای این مسیراستفاده شده است و همچنین این مسیر دارای بزرگترین میدان شهر اهواز به مساحت 35000 متر مربع است که در آینده نزدیک برای فضا سازی و فضای سبز این میدان طراحی بخصوصی انجام خواهد گرفت.

موسی شاعری شهردار اهواز ضمن تشکر از تلاش و پیگیری های استاندار خوزستان اظهار کرد:
ساخت این جاده بعنوان یکی از خواسته های به حق مردم شریف اهواز است که باعث کاهش بار ترافیکی بلوار آیت اله بهبهانی ، کوی مهدیس ، شکاره ، فاز 5 پادادشهر و دیگر محلات همجوار می شود .

وی افزود : فاز سوم این پروژه سخت ترین قسمت از مسیر کمربندی پل ششم است که تکمیل و آسفالت آن انجام شده و در روزهای آتی مورد بهره برداری و افتتاح قرار می گیرد.
شاعری تصریح کرد : با بهره برداری آن شهروندان اهوازی شاهد اتصال رینگ شرق به غرب خواهند بود که این اتوبان در آینده نزدیک مهمترین مسیر مواصلاتی و درون شهری شهر اهواز خواهد بود .
شهردار اهواز در پایان عنوان کرد: جلب رضایت شهروندان در صدر اولویت های ما قرار دارد .
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها