اخبار
 انتشار: 27 بهمن 1399
   مشاهده: 365

  بازدید مجریان پروژه و نمایندگان شهرداری کلانشهر اهواز از سازمان بهسازی و نوسازی

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز: دغدغه اصلی سازمان را فعالیت در حوزه بافت فرسوده ، مناطق کم برخوردار و بافت تاریخی شهر اهواز به عنوان وظیفه ذاتی سازمان و همچنین در خواست همکاری لازم در خصوص پرداخت مطالبات سازمان به جهت ایجاد انگیزه در روحیه پرسنل دانست.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، در بازدیدی که امروز صبح مورخ 1399/11/27 با حضور عبدالنبی شیربیگی، امیر نجفی و هاشم بالدی به عنوان مجریان پروژه و نماینده شهردار کلانشهر اهواز و علی منصوری مدیر عامل سازمان با موضوع برگزاری جلسات با مدیران سازمانها در خصوص عملکرد آن سازمان و برنامه های آتی در محل سازمان برگذار گردید .

در این جلسه ابتدا منصوری مدیر عامل سازمان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد باقر(ع) و عرض خوش آمد گویی به میهمانان گرامی و نمایندگان محترم شهردار ، ضمن تشریح عملکرد سازمان بهسازی در ادوار گذشته و برنامه های آتی سازمان گفت : سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با پرسنلی تحصیل کرده و کارآمد میتواند همکاری خوبی با شهرداری اهواز در خصوص پروژه های اجرایی و مطالعاتی داشته باشد .

وی افزود : دغدغه اصلی سازمان را  فعالیت در حوزه بافت فرسوده ، مناطق کم برخوردار و بافت تاریخی شهر اهواز به عنوان وظیفه ذاتی سازمان و همچنین در خواست همکاری لازم در خصوص پرداخت مطالبات سازمان به جهت ایجاد انگیزه در روحیه پرسنل دانست.

در پایان نیز نمایندگان شهردار اهواز نیز قول مساعد دادند که ضمن تکرار چنین جلساتی نسبت به پیگیری معضلات و مشکلات سازمان اقدام لازم صورت گیرد تا بتوان با ایجاد بستری مناسب تحرک و پویایی قبل در سازمان ایجاد گردد.

نویسنده خبر: مهدی سلطانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها