اخبار
 انتشار: 29 بهمن 1399
   مشاهده: 347

  پروژه تفریحی و بزرگ پارک ریحانه اهواز کلنگ زنی شد

به گزارش سایت شهرداري اهواز آیین کلنگ زنی پارک ریحانه عصر امروز ۲۹ بهمن ماه با حضور شهردار اهواز ، فرماندهی سپاه حضرت ولیعصر(عج)، اعضای شورای شهر و جمعي از مسئولين شهري برگزار شد.

شهردار اهواز در این مراسم گفت: احداث پارک ریحانه از جمله ضرورت های اجتماعی و فعالیت شهری برای كلانشهر اهواز مي باشد.

وی افزود: این پروژه در محدوده منطقه دو شهرداری اهواز واقع در بلوار ساحلی غربی بین پل سیاه و پل مهزیار روبروی بیمارستان مهر قرار دارد.

شاعری در خصوص مشخصات پروژه عنوان کرد: مساحت کل پروژه ۵ هکتار و شامل احداث آبنما و مبلمان شهری، احداث پیاده رو، اجرای روشنایی، ایجاد فضای سبز با زهکشی استاندارد، همراه با لایروبی رودخانه کارون در مجاورت پارک می باشد .

شهردار اهواز همچنین از همکاری های مجموعه بسیج، سپاه و قرار گاه خاتم قدردانی کرد و گفت: اگر روند توسعه پروژه های عمرانی در شهر اهواز شتابان شده دلیلش ورود مجموعه سپاه و قرارگاه خاتم بوده که به کمک مدیریت شهری آمدند و از فرماندهی قرارگاه خاتم که نقش پررنگی در این زمینه داشتند قدردانی می کنیم و امیدواریم با همین شتاب در خصوص سایر پروژه ها پیش برویم.

این مقام مسئول ادامه داد: همانطور که می دانید در خصوص تقاطع شهید چمران وارد بخش روسازه شدیم که انشالله در زمان مقرر این پروژه و سایر پروژه ها تقدیم مردم اهواز می شود .

در بخش محرومیت زدایی نیز رقم بسیار قابل توجهی را اختصاص دادیم که بازهم قرارگاه خاتم شروع به کار کرده و با سرعت خوبی در حال کاریم و به سایر مناطق نیز گسترش پیدا کرده و در پایان این دوره با کمک شورای محترم شهر اهواز انشالله شاهد تحول خوبی در شهر اهواز خواهیم بود.

وی در پایان در خصوص پروژه پارک ریحانه خاطرنشان کرد: این پروژه با هدف ایجاد مکانی مناسب برای استفاده اختصاصی خانواده ها در نظر گرفته شده است به طوری‌که با آرامش و خیال راحت به تفریح، استراحت و ورزش بپردازند.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها