اخبار
 انتشار: 29 بهمن 1399
   مشاهده: 337

  بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از سازمان بهسازی و نوسازی

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز: سازمان توانایی اجرای پروژه های عمرانی و مطالعاتی مطلوب در سطح کلانشهر اهواز بخصوص بافتهای فرسوده و تاریخی را دارد.


به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، وحید معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز امروز مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ از سازمان بهسازی و نوسازی بازدید نمود.
در این بازدید ابتدا علی منصوری مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی ضمن خوشامد گویی به معاون شهردار و رئیس هیئت مدیره سازمان گفت:سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز توانایی اجرای پروژه های عمرانی و مطالعاتی مطلوب را در سطح کلانشهر اهواز بخصوص بافتهای فرسوده و تاریخی را دارد.
وی افزود : امید است این سازمان با همکاری و تلاش فراوان در جهت انجام پروژه های نیمه تمام و پروژه های جدیدی که به سازمان ارجاع داده میشود کوشا باشد، البته این امر با مساعدت معاون فنی و عمرانی شهرداری و شهردار محترم کلانشهر اهواز محقق میشود.
در ادامه نیز وحید معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: سازمان بهسازی و نوسازی پتانسیل خوبی برای انجام پروژه های عمرانی و مطالعاتی بخصوص در سطح بافت فرسوده دارد که باید به نحو احسنت از آن استفاده کند.
وی با بیان اینکه سازمان باید هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف پروژه های ناتمام اقدام کند اظهار کرد: انشاالله بتوانیم پروژه های خوبی به سازمان تزریق کنیم تا سازمان بتواند مانند گذشته که پروژه های عمرانی و مطالعاتی زیادی در سطح کلانشهر اهواز انجام داده دوباره پویا شود.

نویسنده خبر: مهدی سلطانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها