اخبار
 انتشار: 30 بهمن 1399
   مشاهده: 71

  هفته چهارم طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی درکوی علوی منطقه شش اجرا شد

سرپرست منطقه شش شهرداری اهواز از اجرای طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی ویژه استقبال از بهاردرکوی علوی خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش شهرداری اهواز ، امیرکعبی با اعلام این خبر گفت: هفته چهارم پاکسازی معابر در جهت خدمات رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان صبح امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۹ درکوی علوی اجرا شد .

وی ضمن تاکید بر توجه به حفظ بهداشت محیط زیست شهری و رفاه و آسایش شهروندان گفت: این عملیات  توسط کارگران حوزه معاونت خدمات شهری و با انجام فعالیت های گوناگون از جمله جمع آوری نخاله های ساختمانی، جمع آوری زباله های رها شده در آن ، هرس و فرمدهی درختان انجام شد .

کعبی مهمترین هدف اجرای طرح پاکسازی پنج شنبه های جهادی محلات را حفظ محیط زیست شهری و بهداشت عمومی عنوان کرد و اظهار داشت : داشتن شهری پاک و زیبا علاوه بر تامین آرامش روحی و روانی شهروندان موجب سلامت جسم و جان شهر و شهروند می شود بنابراین برای اینکه شهر خود را از گزند خطرات احتمالی زیست محیطی حفظ کنیم همکاری شهروندان و مشارکت آنان از اولویت های تحقق این هدف هستند .

وی در پایان ضمن اشاره به ادامه روند این طرح در دیگر نقاط محدوده منطقه شش گفت: برنامه ی پاکسازی خیابانها و معابر و مصون نگه داشتن آنها از آلودگی های دیداری برنامه ای مستمر است که به صورت پیاپی تکرار خواهد شد زیرا نظافت شهر فعالیتی است که زمان و مکان ندارد و یک فرایند ضروری و همیشگی است .
نویسنده خبر: سعید مسعودی یکتا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها