اخبار
 انتشار: 02 اسفند 1399
   مشاهده: 64

  عملیات اطفا حریق با تلاش آتش نشانان

آتش سوزی خودرو اروندی Bmv مهار شد
خودرو اروندی Bmv در مسیر سید خلف به سمت پل دغاغله دچار آتش سوزی شد و این حادثه منجر به خسارت  شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان اظهارکرد: سی ام بهمن ماه سال جاری ساعت ۲۰و ۵۰ دقیقه طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ ، آتش سوزی خودرو اروندی Bmv در مسیر سید خلف به سمت پل دغاغله  اطلاع رسانی شد.
ابراهیم قنبری بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی سریعاً 2 دستگاه خودرو اطفا حریق و امداد ونجات را از نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.
وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، با استفاده از تجهیزات خاموش كننده مشغول مهار شعله های آتش شدند و در کوتاه ترین زمان ممکن، زبانه های آتش را در اختیار خود درآوردند.

 

آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه پردیس مهار شد
آتش سوزی منزل مسکونی در ساختمان چهارواحدی در منطقه پردیس خیابان گلشاد سه پیش از گسترش و سرایت به اطراف مهار و خاموش شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان بیان کرد: سی ام بهمن ماه سال جاری ساعت هفت و ۳۰ دقیقه با اعلام حادثه آتش سوزی به سامانه ۱۲۵از سوی اهالی یک ساختمان مسکونی در منطقه پردیس خیابان گلشادسه بلافاصله آتش نشانان با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
 قنبری اظهارکرد: آتش نشانان سه دقیقه بعد در محل حادثه حاضر شدند و مشاهده کردند که منزل مسکونی دچار آتش سوزی شده و شعله های سرکش آتش به سرعت در حال انتشار است.
وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و پس از ایمن سازی کامل، با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار شعله های آتش شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان منزل آسیبی نرسید و علت حریق از سوی کارشناسان سازمان بی احتیاطی در استفاده از مایعات اشتعال زا گزارش شده است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اعلام کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و علت آتش سوزی از سوی کارشناسان سازمان اتصال برق سیستم روشنایی خودرو گزارش شده است.

 

آتش سوزی خودرو پژو ۴۰۵ مهار شد
آتش سوزی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در مسیر کمربندی شیبان به سمت برومی با تلاش آتش نشانان مهار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی ‌و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان اظهار کرد: ساعت یک و ۲۶ دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش سوزی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در مسیر کمربندی شیبان به سمت برومی اطلاع رسانی شد و ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان را رهسپار محل حادثه کرد.
براهیم قنبری افزود: آتش‌نشانان با رعایت موارد ایمنی و با استفاده از لوله های آبرسان، شعله‌های آتش را مهار و از گسترش شعله های حریق جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی است.

 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها