اخبار
 انتشار: 03 اسفند 1399
   مشاهده: 61

  زبانه های حریق با تلاش آتش نشانان اطفا شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 9 عملیات مهار آتش و امداد و نجات توسط آتش نشان در 24 ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان داشت: یکم اسفند ماه سال جاری ساعت چهار و 15 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان دودگرفتگی مجتمع مسکونی در منطقه باهنر خیابان دانش یک اطلاع رسانی شد.
وی عنوان کرد: دودگرفتگی قهوه خانه در طبقه زیرین مجتمع در اثر روشن ماندن کنده درخت و کند سوزی در داخل قهوه خانه منجر به دودگرفتگی ساختمان و سرایت دود به طبقات بالایی مجتمع شده بود که با حضور آتش نشانان و بررسی وضعیت محل حادثه با استفاده از دستگاه مکنده هوا دود غلیظ از ساختمان تخلیه شد و آتش نشانان با مهار حریق از بروز آتش سوزی گسترده جلوگیری کردند.
قنبری با اشاره به مهار آتش سوزی منزل مسکونی ساعت هفت و 49 دقیقه در منطقه پردیس خیابان گلشاد سه توسط آتش نشانان تصریح کرد: حریق مغازه تعمیرات آبگرمکن ساعت 12 و 27 دقیقه در منطقه حصیر آباد خیابان 13 و حریق واحد مسکونی در طبقه دوم ساعت 13 و 50 دقیقه در منطقه فاز یک پادادشهر خیابان تیر غربی که منجر به خسارت به اثاثیه منزل و دودگرفتگی شده بود با تلاش همه جانبه آتش نشانان مهار شد.
وی اظهار داشت: واحد مسکونی در طبقه پنجم مجتمع ساعت 16 و 14 دقیقه در خیابان 16 پاداد بین لادن و کمپانی به علت بی احتیاطی ساکنین در پخت و پز دچار آتش سوزی شد و آتش نشانان با قطع جریان برق و گاز و استفاده از دستگاههای خاموش کننده حریق را مهار و از گسترش حریق جلوگیری کردند.
قنبری با اشاره به حریق منزل مسکونی ساعت 18 و 20 دقیقه در منطقه آخر آسفالت خیابان پنج بیان داشت:آتش نشانان با ایمن سازی محل و استفاده از یک رشته لوله آبرسان حریق را مهار کردند. ضمن اینکه حریق کنتور برق منزل مسکونی ساعت 18 و 22 دقیقه در شهرک دانشگاه خیابان 57 توسط آتش نشانان اطفا شد.
وی از تصادف خودرو پراید با گاردریل در مسیر پلیس راه به سمت رامهرمز خبر داد و عنوان کرد: این حادثه ساعت 20 و 39 دقیقه رخ داد و منجر به مصدومیت سرنشینان خودرو که یک مرد 30 ساله و یک زن 25 ساله شد. 
قنبری درادامه اظهارکرد: آتش نشانان با استفاده از دستگاه برش و نجات مصدومین را که در داخل اتاقک خودرو گیر افتاده بودند خارج کردند و به امدادگران اورژانس 115 تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز درپایان به اطفا حریق خودرو پژو 405 ساعت 22و24 دقیقه در منطقه پردیس خیابان گلدسته نبش خیابان گلبهار توسط آتش نشانان اشاره و تصریح کرد: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان نشت از شیلنگ بنزین خودرو گزارش شده است.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها