اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1399
   مشاهده: 74

  شعله های آتش با دیدن آتش نشانان پا به فرار گذاشتند

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی پنج عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهار کرد: دوم اسفند ماه سال جاری ساعت 2 و 33 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان ، آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه زیتون کارمندی خیابان هدایت اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را  اتصال برق کولر دوتیکه گزارش کرد: آتش نشانان با قطع برق وگاز ساختمان با استفاده از لوله های آبرسان شعله های حریق را مهار و از بروز خسارت بیشتر جلوگیری کردند.
قنبری به آتش سوزی مغازه تجاری ساعت 3 و 55 دقیقه در شهرک آغاجری اشاره کرد و اظهار داشت: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و استفاده از تجهیزات خاموش کننده، آتش سوزی را مهار کردند. ضمن اینکه قراردادن صندلی در مجاورت بخاری منجر به حریق اتاق نگهبانی مجتمع تجاری ساعت 18 و 25 دقیقه در منطقه کیانپارس شد و شعله های حریق با حضور به موقع آتش نشانان مهار و از سرایت حریق به مغاز های مجتمع تجاری جلوگیری شد. 
وی تصریح کرد: با اعلام حادثه آتش سوزی خودرو سمند ساعت 22 و 25 دقیقه در مسیر حدفاصل سه راه خرمشهر و پلیس راه قدیم ، ستاد فرماندهی سازمان 2 دستگاه خودرو آتش نشانی را به محل حادثه اعزام کرد و آتش نشانان پس از ایمن سازی بلافاصله با استفاده از تجهیزات خاموش کننده شعله های حریق رامهار کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان به حادثه نشت گاز مجتمع مسکونی در منطقه کیانپارس خیابان مطهر غربی فاز یک تصریح کرد: آتش نشانان سریعا در محل حاضر شدند و با ایمن سازی محل و رفع نشت گاز از بروز آتش سوزی و حادثه احتمالی جلوگیری کردند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها