اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1399
   مشاهده: 61

  عمر آتش با شجاعت آتش نشانان کوتاه می شود

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 9 عملیات امدادی و مهار آتش توسط آتش نشان در 24 ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان داشت: سوم اسفند ماه سال جاری ساعت پنج و 23 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، آتش سوزی کنتور برق ساختمان مسکونی در منطقه زیتون کارمندی خیابان عباسی اطلاع رسانی شد و شعله های حریق با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.
وی به حریق خودرو اروندی النترا ساعت 20 و 41 دقیقه در مسیر گلستان نبش خیابان سعدی اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت و آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با نصب علایم هشداردهنده ترافیکی در مسیر و ایمن سازی محل با تجهیزات خاموش کننده حریق را مهار و از گسترش حریق جلوگیری کردند.
قنبری در ادامه با بیان آتش سوزی ساختمان متروکه ساعت 23 و 31 دقیقه درخیابان نظامی نبش خسروی اظهار داشت: آتش نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و 2 رشته لوله آبرسان شعله های آتش را مهار کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به عملیات امداد و نجات افراد گرفتار در کابین آسانسور مجتمع های مسکونی در مناطق پردیس بلوار گلفام، رسالت خیابان هشت و چهار راه آبادان ، همچنین عملیات نجات افراد محبوس شده در اماکن مسکونی و تجاری به علت خرابی قفل درب در مناطق ملی راه ، پاساژ تجاری در خیابان کاوه و کوی نفت توسط آتش نشانان اشاره و بیان داشت: آتش نشانان در این عملیات ها 14 شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها