اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1399
   مشاهده: 49

  مانور تشدید نظارت بر بازار و صنوف منطقه پنج

در راستای همه گیری مجدد و انتقال سریع ویروس کرونا، مانور تشدید نظارت بر تعطیلی بازار منطقه پنج انجام شد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه پنج شهرداری اهواز، سیامک قضاوی زاده مدیر منطقه از انجام مانور تشدید نظارت بر تعطیلی صنوف و بازار ، با تشریح روند اجرایی این مانور اظهار کرد: تصمیمات اتخاذ شده جهت فعالیت برخی از اصناف کم‌خطر، به این معنا نیست که مردم فکر کنند همه چیز تمام شده و با این تصور به خیابان‌ها بیایند.

وی در مورد تعطیلی بازار و بازارچه ها در سطح منطقه بیان کرد: بازارها تا پایان محدودیت های اعلام شده و ریشه کنی بیماری کرونا تعطیل بوده و به هیچ عنوان این بازارها فعالیتی نخواهند داشت.

این اقدامات توسط واحد اجرائیات و همکاری سپاه اجرا شده که با قرار دادن سنگ های نیوجرسی نیز ترددها به طور کامل کنترل می شود.

قضاوی زاده همچنین در خصوص فعالیت دستفروشان در سطح منطقه عنوان کرد: شهرداری اقدامات لازم برای جلوگیری از تجمعات در سطح منطقه داده است و مردم نیز در این زمینه همکاری بسیار خوبی را داشتند.

وی در پایان گفت: امیداوریم که با توجه به رویکرد جدید مبارزه با این بیماری منحوس شاهد افزایش آمار مبتلایان به کرونا در منطقه نباشیم و این را بدانیم که هنوز بسیاری از افراد ناقل بدون علامت هستند و کماکان تنها راه مبارزه به این ویروس، ایجاد محدودیت است.

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها