اخبار
 انتشار: 06 اسفند 1399
   مشاهده: 340

  اجرای سامانه پیشخوان شهروندی

فعال سازی سیستم جامع شهرسازی جهت ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان محترم اهوازی بمنظور حفظ جان شهروندان گرامی با توجه به انتشار ویروس کووید-19 انجام شد.

   به گزارش اداره ارتباطات معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در راستای تاکیدات شهردار محترم کلانشهر اهواز مبنی بر ضرورت ارائه خدمات به شهروندان علیرغم وجود بیماری کرونا و با رعایت حفظ سلامت پرسنل و شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی، بنا به پیشنهاد معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز و همکاری و مساعدت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، با فعال سازی سامانه  پیشخوان شهروندی امکان دسترسی شهروندان به سیستم جامع شهرسازی جهت ثبت تقاضای صدور، پاسخ استعلام دفترخانه، بانک و انجام مفاصا حساب نوسازی درسیستم شهرسازی امکان پذیر شد..
برپایه این گزارش شهروندان محترم که از تاریخ 05/12/1399 با ورود به سیستم جامع اقدام به ثبت درخواست کرده اند از این پس می توانند با پیگیری و پرداخت عوارض توسط  بدون نیاز به مراجعه حضوری، در جریان فعالیت و تقاضای خود قرارگیرند.
گفتنی است کاربران واحد صدور پس از رویت پرونده های ثبت شده توسط شهروندان، اقدام به تعیین کارشناس جهت بازدید کرده و در صورت لزوم انجام اقدامات بعدی را به اطلاع متقاضیان می رسانند.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها