اخبار
 انتشار: 13 اسفند 1399
   مشاهده: 138

  بهره‌برداری از طولانی ترین پل تقاطع غیر همسطح شهید کجباف اهواز

وحید معینی زاده معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز گفت:

بهره برداری از طولانی ترین ومرتفع ترین پل تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف اهواز با همت وتلاشهای شبانه روزی موسی شاعری شهردار اهواز میسر گردید و عصر سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ انجام گرفت.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز وحید معینی زاده درحاشیه افتتاحیه محور ال 500 تقاطع غیر همسطح شهید کجباف عنوان کرد: با بهره برداری از این محور خودروها بدون هیچگونه ترافیکی از میدان خلیج فارس ( دروازه) به میدان پنج نخل تردد خواهند کرد و همزمان با بهره‌ برداری از محور ال 500 عملیات اجرایی محور ال 300 مسیر بزرگراه مدرس به سمت میدان خلیج فارس( دروازه) نیز آغاز و در حال اجراء است.
معاون فنی و عمرانی شهردار اهوازدر ادامه افزود: با تکمیل و بهره برداری تمامی مسیرهای این تقاطع که در شاهراه اصلی شهر واقع شده بار ترافیکی آن به طور چشم گیری کاسته می‌شود و در حال حاضر با بهره برداری از این سه محور تردد و جابجایی شهروندان تسهیل ودر تقسیم ترافیک در میدان شهید بندر نقش تأثیرگذار و بسزایی را ایفاء خواهند کرد.
وی تاکید کرد: باید پروژه هایی از این دست که تاثیرات متعددی در شهر می‌گذارند، پیش‌بینی شوند و حتی اگر پروژه‌هایی باشند که زمانبر و سریع افتتاح و بهره‌برداری نرسند باید تعریف و پیش‌بینی شوند چرا که تاثیرات خود را در شهر خواهند گذاشت.
گفتنی است که پل شهید کجباف در میدان شهید بندر واقع است که علاوه بر مسیر اصلی دارای چهار رمپ چپ گرد بوده که مسیر اصلی ( محور ال 100 ) آن در خرداد ماه 97 و (محور ال 200) در خرداد 98 زیر بار ترافیک رفته بودند.
نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها