اخبار
 انتشار: 27 اسفند 1399
   مشاهده: 170

  تجلیل شهردار اهواز از ستاد اقامه نماز شهرداری بعنوان رتبه برتردر استان خوزستان

تجلیل شهردار اهواز از ستاد اقامه نماز شهرداری بعنوان رتبه برتردر استان خوزستان

تجلیل شهردار اهواز از ستاد اقامه نماز شهرداری بعنوان رتبه برتردر استان خوزستان

 

به گزارش اداره ارتباطات سازمان بسیج شهرداری اهواز؛ شهردار کلانشهراهواز بمناسبت اعیاد شعبانیه و همچنین روز پاسدار به همراه تعدادی از معاونین و مدیران ارشد ضمن دیدار با مسئول و معاونین سازمان بسیج و دبیر ستاد نماز شهرداری اهواز از زحمات و برنامه های ستاد اقامه نماز شهرداری اهواز که به افتخار رتبه برتر استانی ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی در سطح استان خوزستان را نائل گردیده اند تجلیل و قدردانی نمود.

نوشادی در این دیدارگفت: نامگذاری سالروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار بیانگر جایگاه ارزشمند سبز پوشان دفاع از حریم امنیت می باشد وفرصت مناسبی برای پاسداشت خدمات این عزیزان زحمتکش می باشد.

 

شهردار اهواز در ادامه افزود: شعبان ، ماه اعیاد آسمانی است که  فرخنده میلاد با سعادت ، سرور و سالار آزادگان جهان ، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) وحضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین ، حضرت زین العابدین(ع) را در خود دارد و شور و شعفی وصف ناشدنی درتمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان ایجاد می‌نماید.

نوشادی در پایان گفت  : سوم شعبان؛ روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه‌ای درخشان و پر افتخار در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و نقش محوری آن در دفاع از ارزشها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می‌کند.

 

 گفتنی است در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیراز برادر پاسدار احمد حاتمی مسئول سازمان بسیج شهرداری اهواز به عنوان مدیر نمونه در امور اقامه نماز شهرداری اهواز تقدیر و قدردانی بعمل آمد .

نویسنده خبر: لرکی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها