اخبار
 انتشار: 10 فروردین 1400
   مشاهده: 55

  بهسازی 80 زمین خاکی فوتبال در سال 99/ البسه ورزشی بین 250 تیم ورزشی اهواز توزیع شد

ایوب غزی معاون ورزشی این سازمان اظهار کرد: توزیع البسه ورزشی در سال گذشته بین 250 تیم محلات اهواز انجام شد و این رویه در سال 1400 هم ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اهواز، ایوب غزی معاون ورزشی این سازمان اظهار کرد: توزیع البسه ورزشی در سال گذشته بین 250 تیم محلات اهواز انجام شد و این رویه در سال 1400 هم ادامه خواهد داشت.


وی افزود: برگزاری مسابقات فوتبال در سطح محلات، برگزاری مسابقات صبحگاهی و عصرگاهی در سطح شهر، و برگزاری مسابقات فوتبال در زمین‌های خاکی از جمله اقدامات معاونت ورزشی این سازمان در سال گذشته بود.


غزی با اشاره به تسطیح 80 زمین خاکی اهواز گفت: احداث سکوی تماشگران و نورپردازی زمین‌های خاکی از جمله اقدامات این معاونت در حوزه ورزش محلات بود.


وی بیان کرد: در سال 99 یک مسابقه استعدادیابی برای نونهالان اهوازی در قالب برنامه تکنیکی شو در اهواز برگزار شد؛ در مرحله نخست کلیپ هنرنمایی نونهالان اهوازی در اختیار داوران قرار گرفت و سپس نفرات برتر با حضور در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان در مراسم اختتامیه شرکت کردند.


معاون ورزشی سازمان فرهنگی شهرداری اهواز عنوان کرد: تجهیز و راه اندازی پارک بانوان اهواز، تجهیز زمین‌های ورزشی، راه اندازی زمین‌های چمن مصنوعی، تجهیز باشگاه بدنسازی و جلسات مداوم با هیئت‌های ورزشی سطح شهرستان اهواز از دیگر اقدامات این معاونت در سال 99 بود.

انتهای پیام/

نویسنده خبر: ناصری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها