اخبار
 انتشار: 10 فروردین 1400
   مشاهده: 58

  شاخص‌ترین اقدامات معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری اهواز در سال 99

احمد درخشان، معاون اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری شاخص‌ترین اقدامات این معاونت در سال 99 را بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اهواز، معاونت اجتماعی این سازمان در سال گذشته با مشارکت صدا و سیمای مرکز خوزستان اقدام به تهیه 20 قسمت از برنامه بهار کارون با هدف آموزش مسائل شهروندی، تهیه کلیپ از زیبایی‌های شهر اهواز جهت امیدآفرینی و برگزاری جنگ سرگرمی جهت در خانه ماندن شهروندان کرد.


این معاونت برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط شهروندان اقدام به برگزاری 45 نمایش پرفورمنس، ساخت کلیپ با موضوع کرونا، ارائه تابلوهای هنری با موضوع پیشگیری از ابتلا به کرونا، اجرای 10 شب نمایش پرفورمنس دو ساعته و 10 نمایش خیابانی هشداری به منظور نمایش مخاطرات تجمع در معابر عمومی در ایام شیوع کرونا کرد.


علاوه بر این معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اهواز اقدام به ساخت 10 قسمت انیمیشن خانواده آقا ماشالله و کرونا جهت آموزش شهروندان به رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در موقعیت های مختلف و ۲۰ دقیقه موشن گرافیک با موضوعات و سرفصل های اموزش شهروندی کرد.
فضاسازی شهری با موضوعات پیشگیری از کرونا، اهمیت ماسک زدن و جلوگیری از تجمعات خانوادگی از دیگر اقدامات این معاونت با موضوع کرونا بود.
برگزاری جشنواره تماشاخانه، مسابقه نقاشی رنگ خدا، مهرواره ادبی قاب عکس آفتاب و مسابقه پیامکی حدسی‌نو از دیگر اقدامات معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری اهواز در سال 99 بود.

نویسنده خبر: ناصری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها