اخبار
 انتشار: 10 فروردین 1400
   مشاهده: 50

  90 نمایش پرفورمنس در منطقه 2 شهرداری اهواز اجرا شد

90 نمایش پرفورمنس در سال 99 در محدوده شهرداری منطقه 2 اهواز اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اهواز، معاونت فرهنگی شهرداری منطقه 2 اهواز در سال گذشته اقدام به برگزاری برنامه‌های مجازی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرد.


یکی از اقدمات شاخص این معاونت برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تولید محتوای متناسب با فضای مجازی جهت ماندن در خانه بود.


همچنین 45 نمایش پرفورمنس در معابر عمومی برای شهروندان اهوازی اجرا شد تا خطرات کرونا برای شهروندان لمس و نکات بهداشتی به آنها آموزش داده شود.


علاوه بر اجرای پرفورمنس با موضوع کرونا، موضوع ترافیک  و رعایت نکات راهنمایی و رانندگی از دیگر موارد دارای اهمیت بود که در این باره 45 نمایش پرفرومنس در چهارراه‌های پر تردد منطقه 2 اهواز به اجرا درآمد.


توجه به موضوع کتاب و کتاب‌خوانی از دیگر اقدامات معاونت فرهنگی شهرداری منطقه 2 اهواز بود که یک مسابقه کشوری با موضوع زندگی شهید مدافع حرم سردار حمیدمختاربند برگزار و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد؛ همچنین یک نمایشگاه کتاب با تخفیف چهل درصد و اهدای بن خرید در اهواز برگزار شد که شهروندان استقبال خوبی از آن کردند.


برپایی غرفه دستاوردهای مدیریت شهری در دوران پس از انقلاب اسلامی، نورافشانی در اعیاد ملی و مذهبی و فضاسازی شهری در مناسبت‌های مختلف از دیگر اقدامات منطقه 2 شهرداری اهواز در سال 99 بود.

انتهای پیام/

نویسنده خبر: ناصری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها